Jak wybrać prawym piec babeczki

Coraz babeczki prawo oznaczałoby, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego sprzętu, i pierwsze prawo pieca na babeczki (lub prawo piekarnik do pieczenia coś) jest jedną z najważniejszych rzeczy, które trzeba uzyskać.

I wierzcie lub nie, będzie wydaje się wiele różnych piec babeczki, każde ma swoje własne specjalne. I jeśli jesteś tylko początkujący, wszystkie te różne funkcje może dać ogromny ból głowy.

Ale naprawdę, wszystko, co musisz wiedzieć, przedstawiamy kilka wskazówek, aby uzyskać prawo piec babeczki. I możesz być zaskoczony, że uzyskanie odpowiedniej może również kosztować mniej niż sto dolarów.

Porada 1-Get piec konwekcyjny

To prawda. Nie idź do kuchenka mikrofalowa i toster. Nawet nie idź do nich, chociażby nawet oni twierdzili, że funkcja konwekcji.

Piece konwekcyjne zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, zapewniając, że masz wielki wyglądających babeczki za każdym razem.

A jeśli szukasz sprzedać swoją cupcakes z domu, warto rozważyć Piece konwekcyjne, które krążą ciepła przy użyciu wentylatorów. Będziesz w stanie powiedzieć, kiedy widzisz wentylator z boku lub z tyłu pieca. I jeśli nie wiesz, zawsze możesz skontaktować się z producentem.

Powód, dlaczego piec konwekcyjny wentylator będzie pasował Ci kiedy sprzedawać babeczki z domu jest, ponieważ możesz upiec wiele tace babeczki za jednym zamachem, bez obaw o elementy grzejne pieca będzie blokowana przez inne warstwy.

Ponieważ ciepło jest równomiernie za pomocą wentylatora, piekarnik na babeczki przyczyni się do oszczędności czasu i energii elektrycznej.

Porada 2 – rozważyć A duży piekarnik, jeśli masz miejsce

Jeśli jesteś początkującym, coraz mały piekarnik będzie zaspokoić swoje potrzeby. Ale duży piekarnik będzie służył dłużej.

Gdy zaczynał, I outgrew mój mały piekarnik w ciągu kilku tygodni, i ja miał wobec wydatki pieniądze na większe pieca.

Więc jeśli pozwala na to Finanse i miejsca w domu, spróbuj coraz piec babeczki, które ma co najmniej 60 litrów przestrzeni. Następnie to pewność, że masz wystarczająco dużo miejsca do pieczenia.

Wskazówka 3 – Zobacz Jeśli chcesz funkcji Steam

Czy próbowałeś bardzo wilgotne babeczki przed? Jeśli tak, są szanse, że są one pieczone w piecach, które mają funkcje steam.

Co robi funkcja pary jest utrzymać wilgotne wnętrze piekarnika podczas pieczenia, i który zapewnia bardzo wilgotne babeczki na końcu procesu pieczenia.

Jedynym minusem cupcakes wilgotnego jest, że one łatwiej pleśnieć, ale jeśli Twoi klienci lubią wilgotne babeczki, które mogłyby być spożywane w dniu pieczenia, piekarnik na babeczki z funkcją pary zawarte byłoby piękne.

Mam nadzieję, że dałam ci wgląd na rodzaj pieca na babeczki, które możesz zdecydować się na. A jeśli nie pozwalają na finanse, przynajmniej należy udać się do będzie piec konwekcyjny z elementu ogrzewanie górne i dolne, który pozwala na zmiany temperatury. Które służą Ci dobrze na początku.